Оголошення прийому використаних батарейок
Всім відомо, що батарейки шкодять навколишньому середовищу та негативно впливають на стан здоров’я людини. Вони містять важкі метали, такі як ртуть, нікель, літій, свинець та ін., а також кислоти та луги, що, при потраплянні до нашого організму, призводять до виникнення різних захворювань.
Саме тому, використані батарейки ні в якому випадку не можна викидати у сміттєві контейнери та допускати їх потрапляння на сміттєзвалища. Одразу ж виникає логічне запитання «А куди ж тоді їх подіти?».
Єдиним правильним рішенням є утилізація. Вона забезпечить якісне перероблення батарейок та акумуляторів, а що саме головне – без шкоди для здоров’я людини та стану довкілля.
Для Вашої зручності Городківська сільська рада, разом з волонтерами, активно продовжує поширення та збільшення пунктів для збору батарейок, які діятимуть по всій територіальній громаді.
Пункти прийому батарейок на території громади | ||
№ |
Населений пункт |
Адреса |
|
с. Городківка |
вул. Шкільна буд. 14 |
|
с. Городківка |
вул. Лесі Українки буд. 3 |
|
с. Городківка |
вул. Благовіщенська буд. 1 |
|
с. Городківка |
вул. Садова буд. 1 |
|
с. Городківка |
вул. Мазуркевича буд. 79 |
|
с. Городківка |
вул. Лесі Українки буд. 19 |
|
с. Гарячківка |
вул. Соборна буд. 22-А |
|
с. Гарячківка |
вул. Соборна буд. 27 |
|
с. Вільшанка |
вул. Шкільна буд. 41 |
|
с. Вільшанка |
вул. Шкільна буд. 13-Б |
|
с. Вербка |
вул. Садова буд. 44 |
|
с. Вербка |
вул. Сонячна буд. 60 |
|
с. Джугастра |
вул. Садова буд. 44 |
|
с. Кісниця |
вул. Травня буд. 1 |
|
с. Савчине |
вул. Шевченка буд. 29 |
|
с. Дахталія |
вул. Паркова буд. 9 |
Нагадуємо, що пункт прийому використаних батарейок також розташований в офісному приміщенні Городківської сільської ради, що знаходиться за адресою вул. Благовіщенська, 51. З усіх питань щодо збору батарейок Ви можете звернуться за номером гарячої лінії +380434024342.