A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ГОРОДКІВСЬКА СІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Вінницька область, Тульчинський район

Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Проєкт плану заходів з реалізації Стратегії розвитку у 2021-2023 роках Городківської територіальної громади до 2030 року

Стратегія розвитку Городківської територіальної громади до 2030 року     (далі – Стратегія) - це комплексний документ, яким визначено пріоритети та напрями розвитку громади у сфері економічної, соціальної, культурної, екологічної політики до 2030 року, а також способи й механізми їх втілення.

14:19 15.09.2021

ДО УВАГИ ОРЕНДАРІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ЧАСТОК (ПАЇВ)

Шановні орендарі, надходження від сплати податків з орендної плати за використання земельних ділянок (паїв) сільгосптоваровиробниками (СФГ, ФГ, ТОВ) є вагомою складовою місцевих бюджетів територіальних громад. Тому, звертаємо вашу увагу на  питання сплати ПДФО та військового збору в повному обсязі із фактично виплачених доходів за оренду паїв; на правове врегулювання земельних відносин у сільському господарстві; на неприпустимості участі сільгоспвиробників в схемах ухилення від оподаткування, забезпечення повноти декларування зобов’язань та проведення розрахунків з місцевим бюджетом.

10:32 13.09.2021

Благодійна акція «Ти можеш їм допомогти»

   Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений у 1991 році Генеральною Асамблеєю ООН. В Україні це також і День ветерана.

10:17 13.09.2021

Про актуальні питання під час проведених зустрічей

В приміщенні Крижопільської ДПІ, 10 вересня 2021 року, під керівництвом уповноваженої особи ГУ ДПС у Вінницькій області Людмили Сузанської, за участі керівників структурних підрозділів ГУ ДПС у області Світлани Буги і Сергія Табана, відбулися зустрічі з керівниками та представниками фермерських господарств “Пустовіт А.В.”, “Мордванюк В.Н.”, “Мордванюк Г.М.”, “Русін П.І.”, “Русін М.М.”, “Нива”, “Олійник А.М.” з питань забезпечення додаткових надходжень до місцевих бюджетів, погашення податкового боргу, покращення ефективності адміністрування місцевих податків і зборів та легалізації заробітної плати. Учасниками зустрічей обговорювались питання наповнення місцевих бюджетів територіальних громад, проблемні питання щодо сплати ПДФО, земельного податку, орендної плати, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Особливу увагу приділено питанням виявлення і забезпечення додаткових надходжень до бюджету та погашенню податкового боргу. Зокрема, говорилося про те, що відповідно до п.п. 266.4.3 п.266.4 ст. 266 ПКУ, пільги зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, не надаються на об’єкти, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів, тобто, здаються в оренду / лізинг, або використовуються у підприємницькій діяльності, в т.ч. для реєстрації місцезнаходження суб’єкта ФГ, ТОВ, ФОП. Також, було звернуто увагу на питання сплати ПДФО та військового збору в повному обсязі із фактично виплачених доходів за оренду паїв; на правове врегулювання земельних відносин у сільському господарстві; на неприпустимості участі сільгоспвиробників в схемах ухилення від оподаткування, забезпечення повноти декларування зобов’язань та проведення розрахунків з місцевим бюджетом.  Крім того, посадовці зупинилися на питаннях легалізації заробітної плати, порядку офіційного оформлення найманих працівників. Користуючись нагодою Людмила Сузанська звернула увагу присутніх на переваги застосування програмних РРО, електронних сервісів ДПС та інших актуальних питань оподаткування. Зокрема розповіла про процедуру одноразового (спеціального) добровільного декларування.

13:35 10.09.2021

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади – до кандидата на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, спорту і туризму Городківської сільської ради

      Городківська сільська рада відповідно до розпорядження голови Городківської сільської ради №125 від 10 вересня 2021 року оголошує конкурсу на заміщення вакантної посади – головного спеціаліста відділу освіти, культури, спорту і туризму Городківської сільської ради.

10:22 10.09.2021

Стосовно дотації за утримання бджолосімей на території Городківської територіальної громади!

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання (юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи — підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства), які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60 000 гривень одному отримувачу.

13:58 08.09.2021

7 вересня свій день народження святкує Колівошко Галина Миколаївна – спеціаліст відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, транспорту, благоустрою, земельних відносин Городківської сільської ради

Від імені сільського голови, апарату сільської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження.Цього святкового дня бажаємо здоров'я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.

15:26 07.09.2021

Оголошення про скликання  11-ї чергової сесії 8-го скликання Городківської сільської ради

Відповідно до статей 42,46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та розпорядження сільського голови Городківської сільської ради від 07.09.2021 року №122, 21 вересня 2021 року о 10.00 у приміщенні сільської ради скликається чергова 11 сесія сільської ради 8 скликання.

13:27 07.09.2021

До 01 жовтня е-лікарняні стають готовими до сплати через 5 днів після закриття

Перехідний період впровадження електронних лікарняних було продовжено до 01 жовтня – відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України № 1836 підписали 28.08.2021. На цей час пацієнти все ще можуть отримати як паперові, так і е-лікарняні залежно від закладу охорони здоров’я. А в разі вагітності та пологів, захворювання на ВІЛ або психічного розладу мають бути видані виключно паперові листки непрацездатності.

12:00 06.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь