8 грудня святкує свій День народження Мартинюк Ігор Вікторович - спеціаліст І категорії відділу ЖКГ, містобудування, архітектури, транспорту, благоустрою, земельних відносин Городківської сільської ради
Дата: 08.12.2021 09:19
Кількість переглядів: 927
Від імені сільського голови, апарату сільської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу цього святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження. Бажаємо щастя безмежного, здоров'я міцного, радості щирої, успіхів у всіх починаннях, благополуччя родині та мирного неба. Нехай у Вашому житті збуваються всі мрії та задуми, а негаразди хай минають Вас і Вашу родину.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04328789/9076d5b993953f3db31d02159621d4d8.jpg)
« повернутися