27 вересня святкує свій День народження Остапов Юрій Миколайович - депутат Городківської сільської ради 8 скликання.
Дата: 27.09.2022 10:50
Кількість переглядів: 599
Від імені сільського голови, апарату сільської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу цього святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження. Бажаємо щастя безмежного, здоров'я міцного, радості щирої, успіхів у всіх починаннях, благополуччя родині та мирного неба. Нехай у Вашому житті збуваються всі мрії та задуми, а негаразди хай минають Вас і Вашу родину.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04328789/9076d5b993953f3db31d02159621d4d8.jpg)
« повернутися