06 січня святкує свій День народження Бучацька Інна Григорівна - спеціаліст служби у справах дітей Городківської сільської ради
Дата: 06.01.2023 08:32
Кількість переглядів: 369
Від імені сільського голови, апарату сільської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу цього святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження. Бажаємо щастя безмежного, здоров'я міцного, радості щирої, успіхів у всіх починаннях, благополуччя родині та мирного неба. Нехай у Вашому житті збуваються всі мрії та задуми, а негаразди хай минають Вас і Вашу родину
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04328789/4f3be5b4c95de1ec8f337d7ded7253b0.jpg)
« повернутися